HUOM! Listalla näkyvät kaikki ilmoittautuneet, joiden maksut ja ilmoittautumistiedot järjestäjä saanut hyväksytysti käsiteltyä.

EtunimiSukunimiSeura/yritysSarjaTyyliKansallisuusVeteraanien SM
Aaro Aaltonen VIRTAIN URHEILIJAT Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Markku Aaltonen TEAM AALTONEN OF ESPOO Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Riikka Aaltonen TEAM AALTONEN OF ESPOO Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Veikka Aaltonen TEAM AALTONEN OF ESPOO Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Joonas Ahola Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Veikko Ahonen Ilomantsin Urheilijat Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Ismo Ahonkivi TT.TALLI Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Arja Ahti HPV Naiset 70 Ei Vapaa fi
Juha Airaksinen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Kari Airas Miehet 70 Ei Vapaa fi
Juhani Aittola R:KI Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Raine AlajÄÄski KHS Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Hannu Alanen Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Jan Alden BORGå AKILLES Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Tomi Alm JOENSUU Miehet 40 Ei Vapaa fi
Sini Alusniemi SKI JYVÄSKYLÄ Naiset 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Eero Antikainen LUUMÄKI Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Pekka Antikainen KUOPION HIIHTÄJÄT Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Sami Anttila HELSINGIN PALOKUNNAN URHEILIJAT Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Hannu Anttonen KUUSELANVIRMA Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Jussi Anttonen LÄSKIKYMPPI Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Linda Anttonen KUUSELANVIRMA Tytöt 30km Ei Perinteinen fi
Vesa Arjovuo TEAM ELECTROFIT Miehet 50 Ei Vapaa fi
Petteri Arovainio HAAPAJÄRVEN KIILAT Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Jarmo Auromaa HYVINKÄÄ Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Maarit Bergman Retkisarja Ei Perinteinen fi
Mika Bergman UUDENMAAN PYöRÄILIJÄT Miehet 50 Ei Vapaa fi
Tuomo Bergman SIPOO Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Susanne Blomqvist Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Jörgen Dahlqvist Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Joonas Eklund Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Henna Enqvist Naiset 40 Ei Vapaa fi
Ari Eronen Liperin Hiihtoseura Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Mikko Eronen Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Juha Eskelinen VIEREMÄN KOITTO Miehet 50 Ei Vapaa fi
Laura Eskelinen ESKELSTUNA SF Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Suvi Eskelinen ESKELSTUNA SF Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Unto Eskelinen ESKELSTUNA SF Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Benjamin Fransman Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Bo-Kristian Fransman SIBBO VARGARNA Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Sam Fransman SV-SKI Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Mikko Frisk SÄÄTIö RUNNING Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Miika Haaja Miehet 30km Ei Vapaa fi
Seija Haapasalo LÄHTEELÄ Naiset 70 Ei Perinteinen fi
Jouko Haaranen K-RAUTA Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Tommy Haglund IF Åsarna Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Sami Haikala KOHDEVALO Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Anne Haikara NIVALAN URHEILIJAT Naiset 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Jukka Haikonen Keravan Urheilijat Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Markku Hakala HIMOHIIHTÄJÄT Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Reijo Hakala VEKKULAN VETERAANI Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Risto Hakala PUUMALA Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Janne Hakulinen STORA ENSO METSÄ Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Petra Halonen Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Eva Hammarberg Lappeenranta Naiset 60 Ei Perinteinen fi
Jaakko Hamunen POGOSTAN POJAT Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Vesa Hassinen E. Hartikainen Oy Miehet 50 Ei Vapaa fi
Jarkko Hautala Kauhajoen Karhu Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Tuulia Haveri Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Mika Haverinen KOIKKALA Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Esa Havula PYHÄSELKÄ Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Jarmo Havula HÄMEENLINNAN HIIHTOSEURA Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Mari Heikinmaa RajamÄen Kehitys Naiset 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Jouni HeikkilÄ Miehet 40 Ei Vapaa fi
Miia Heikura KEMI Naiset 40 Ei Vapaa fi
Mikko Heimola VASALUBE Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Hannu HeinilÄ ESPOON HIIHTOSEURA Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Hannu Heinistö PYHÄSELÄN URHEILIJAT Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Sirkku Heino Retkisarja Ei Vapaa fi
Kati Heinonen Retkisarja Ei Vapaa fi
Petri Heinonen ESPOON HIIHTOSEURA Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Mikko HeinÄmÄki TAMPEREEN PYRINTö -SUUNNISTUS Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Henri Heiskanen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Magnus Hellström Espoon Hiihtoseura Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Antti Henriksson OULUN HIIHTOSEURA Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Pasi Herranen Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Petri Hietala TAMPEREEN TENNISKESKUS OY Retkisarja Ei Perinteinen fi
Pekka Hiltunen NURMEKSEN SEPOT Miehet 60 Ei Vapaa fi
Vesa Hiltunen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Juho Himanen TILINTARKASTUS INKERöINEN & HIMANEN OY Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Lasse Himmanen Miehet 50 Ei Vapaa fi
Jari Hirn Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Jari HirsimÄki BUNKKERIN POJAT Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Aki Hirvonen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Joni Hirvonen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Mikko Hollmén Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Mikko Holmgren VANTAAN HIIHTOSEURA Miehet 40 Ei Vapaa fi
Eva-Stina Holmström Retkisarja Ei Perinteinen fi
Kjell Holmström Retkisarja Ei Perinteinen fi
Tomas Holmström INGå IF Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Jari Holopainen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Ville Honka Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Heikki Huikuri JUSSI & JÄNIS Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Jani Hujanen CONTINENTAL-FOCUS Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Jari Hukka JOENSUU Miehet 60 Ei Vapaa fi
Tom Hultholm Kaukaan Lyly Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Johanna Huohvanainen KOUTSI365 Naiset 40 Ei Perinteinen fi
Marika Huovinen SONKAJÄRVEN PAHKA Naiset yleinen Ei Vapaa fi
Matti Huovinen ALAPITKÄ Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Onni Hurskainen KONTIOLAHDEN URHEILIJAT Pojat 30km Ei Vapaa fi
Saila Hurskainen Naiset 30km Ei Vapaa fi
Anni Huttunen POLVIJÄRVEN VAUHTI Naiset yleinen Ei Vapaa fi
Timo Hyttinen MH-SPODA Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Jouko HyvÄrinen TURKU Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Jari Hyvönen ESPOO Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Jussi Hyvönen Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Ulla HyyrylÄinen Espoon Hiihtoseura Naiset 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Anne HyytiÄinen SaarijÄrven Pullistus Naiset 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Markus HÄikiö JOENSUUN KATAJA Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Janne HÄkkinen JÄMSÄNKOSKEN ILVES Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Joni HÄkkinen Kotka Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Jarmo HÄlvÄ IMATRA Miehet 50 Ei Vapaa fi
Jukka HÄmÄlÄinen JYVÄSKYLÄ Miehet 60 Ei Vapaa fi
Teemu HÄmÄlÄinen Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Timo HÄnninen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Kauno HÄrkÄlÄ ILU Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Jari HÄrkönen MIXTURA Retkisarja Ei Vapaa fi
Matti HÄrkönen POGOSTAN POJAT Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Valtteri HÄrkönen CONTINENTAL-FOCUS Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Tuomo HÄyrynen Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Imke Höfling KAINUUN HIIHTOSEURA Naiset 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Kurt Höglund AKILLES SKI TEAM Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Pekka Ignatius Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Juha Ihalainen KEF2 TEAM FINLAND Miehet 50 Ei Perinteinen fi
VÄinö Ihalainen TORNATOR OYJ Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Arto Ihanus Ilomantsin Palomiesyhdistys Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Jaakko Ihanus Ilomantsin Palomiesyhdistys Retkisarja Ei Perinteinen fi
Sami Ihatsu Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Unto Ihatsu LAHTI Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Anniina Ikonen Retkisarja Ei Vapaa fi
Kari Ikonen Ilomantsin Urheilijat Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Rebekka Ikonen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Tuomo Ikonen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Toni Illaru VIHDIN VIESTI Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Pauli Impivaara Retkisarja Ei Perinteinen fi
Matti Iso-MustajÄrvi Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Saara Iso-MustajÄrvi Retkisarja Ei Perinteinen fi
Kimmo Isotalo Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Hans Jaakkola VALKEALAN KAJO Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Osmo Jahkola Espoon Hiihtoseura Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Pertti Jalkanen Joensuun Hiihtoveikot Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Eelis Jaroma KALLIORANNAN KAIKU Pojat 30km Ei Perinteinen fi
Heikki Jaroma VUORELAN KUNTO Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Kustaa Jaroma KALLIORANNAN KAIKU Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Risto Jarva Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Teemu Javanainen WANHAT HIRWAAT Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Jouni Jehkonen NURMES Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Markku Jeskanen KONTIOLAHDEN URHEILIJAT Miehet 30km Ei Vapaa fi
Tuomas Jeskanen JOENSUUN KATAJA Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Mikko Joenpolvi AVVENTURA CLUB LAGO DI NERO Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Markku Jokinen HELSINGIN JYRY Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Mikko Jokinen HUKAT Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Jari Jolkkonen POGOSTAN POJAT Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Jari Jormanainen Joensuun Hiihtoveikot Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Juha Jormanainen Ilomantsin Urheilijat Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Juuso Jormanainen Ilomantsin Urheilijat Pojat 30km Ei Perinteinen fi
Tero Jormanainen ESPOON HIIHTOSEURA Miehet 40 Ei Vapaa fi
Hanni Juha SAVONLINNA Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Juha Juhanoja PAIMION URHEILIJAT Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Jari Juntunen Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Jarno Juntunen HYVINKAAN HIIHTOSEURA Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Arttu Jussila Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Arto Juutinen Ilomantsin Urheilijat Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Noora Juutinen ILOMANTSIN URHEILIJAT-OAMK Naiset 30km Ei Vapaa fi
Elias Juvonen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Maija JylhÄ-Ollila Lahti Naiset 40 Ei Vapaa fi
Mika Jyrkönen VALIO Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Matti JÄrvelÄ JÄmsÄ Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Tommi JÄrvelÄ JÄtkÄsaaren RullasuksihiihtÄjÄt Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Reivo JÄrvenpÄÄ Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Tuire JÄrvinen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Arto Kaarna KARJUNIEMEN TORPEDO Miehet 60 Ei Vapaa fi
Riitta Kaasalainen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Juha Kahelin Retkisarja Ei Perinteinen fi
Arto Kainulainen RANTASALMEN URHEILIJAT Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Janne Kainulainen JUSSI@JÄNIS Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Satu Kainulainen KITEEN URHEILIJAT Naiset 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Eija Kaipainen Naiset 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Antti Kaipiainen RAUTALAMMIN URHEILIJAT Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Jaakko Kallio MC Pervakarse Retkisarja Ei Vapaa fi
Jari Kalliokoski VETELIN URHEILIJAT Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Riikka Kalliokoski PARGAS IF Naiset 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Matti Kangas YLISTARON KILPA-VELJET Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Mikko Kangas YLISTARON KILPA-VELJET Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Riitta Kangas YLISTARON KILPA-VELJET Naiset 30km Ei Vapaa fi
Joona Kareinen Ilomantsin Urheilijat Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Juho Kareinen Ilomantsin Urheilijat Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Kari Kareinen Ilomantsin Palomiesyhdistys Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Timo Kareinen Ilomantsin Urheilijat Miehet 50 Ei Vapaa fi
Antti KarhapÄÄ ILOMANTSI Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Hannu Karhu Miehet 70 Ei Vapaa fi
Juho Karhunen YLISTARON KILPA-VELJET Pojat 30km Ei Vapaa fi
Jukka Karhunen YLISTARON KILPA-VELJET Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Katri Karhunen YLISTARON KILPA-VELJET Naiset 30km Ei Vapaa fi
Ilmo Karila ESPOO Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Jani-Pekka Karjalainen SAVONLINNA Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Minna Karjalainen Retkisarja Ei Vapaa fi
Seija Karjalainen VÄRTSILÄN KISA Naiset 70 Ei Perinteinen fi
Heikki Karjaluoto OULUN KILPA-VELJET Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Suvi Karjaluoto OULUN KILPA-VELJET Naiset 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Anna Karjula Naiset yleinen Ei Vapaa fi
Jaakko Karjula Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Jori Karlsson Kohmaset Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Juha Karttunen Vantaa Miehet 50 Ei Vapaa fi
Hanna Karvinen MYLLYMATTI.COM Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Heikki Karvinen MYLLYMATTI.COM Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Joona Karvinen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Matti Karvinen MYLLYMATTI.COM Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Suvi Karvinen MYLLYMATTI.COM Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Kiira Karvonen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Niko Karvonen Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Matti Kasanen KARTRI Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Jorma Kastegren VARKAUS Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Minna Kataja JANAKKALAN JANA Naiset 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Tuomo Kauhaniemi VILPPULAN VEIKOT Miehet 60 Ei Vapaa fi
Kalle Kaunisto Retkisarja Ei Perinteinen fi
Martti Kaunisto TAMPEREEN MARATONKLUBI Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Raija Kautonen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Sami Keijonen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Antti KeinÄnen VEHKAN VETO Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Heikki Keltanen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Vesa Kemppainen KONTIOLAHTI Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Jukka Kemppinen VUOKSEN LEUANVETO TEAM Miehet 30km Ei Vapaa fi
Tarja Kemppinen Lappeenranta Naiset 60 Ei Perinteinen fi
Mika Keronen ANJALAN LIITTO Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Jukka KerÄnen HANZA LEVYPROFIILI OY Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Mikko Keskinen Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Antti KesÄniemi Retkisarja Ei Perinteinen fi
Laura Ketonen SKI JYVÄSKYLÄ Naiset 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Auvo Kettunen AK-PULPING OY Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Joonas Kettunen FOXYFOOD OY Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Pertti Kettunen KETUNPESÄN TALKOOUKOT Miehet 50 Ei Vapaa fi
Seppo Kettunen KETTUSET Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Seppo Kettunen Miehet 70 Ei Vapaa fi
Tapio Kettunen KETTUSET Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Timo Kiiveri LIPERIN LENKKI Miehet 50 Ei Vapaa fi
Erkki Kilpinen ORIMATTILAN JYMY Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Jussi Kilpinen ORIMATTILAN JYMY Miehet 30km Ei Vapaa fi
Mikko Kimpi KORAHDUS Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Hannu Kinnunen Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Jouko Kinnunen SAVONLINNA Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Jyrki Kinnunen Ilomantsin Palomiesyhdistys Retkisarja Ei Perinteinen fi
Tommi Kinnunen KARELIA-AMK Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Janika Kirjavainen Naiset yleinen Ei Vapaa fi
Juho Kirssi CAPITAAL Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Jani Koiranen Hollolan Urheilijat -46 Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Hannu Koistinen RIDERS ON THE STORM Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Tuomas KoivumÄki Kilometritehdas Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Markku Koivuoja Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Markku Kokko PanFan Finland Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Antti Kokkonen RAJAN URHEILIJAT Miehet 40 Ei Vapaa fi
Jari Kokkonen RAPALA VMC OYJ Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Outi Kokkonen Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Riku Kolari ISS Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Niko Kolehmainen Miehet 30km Ei Vapaa fi
Veikko Kolehmainen NOKIA Miehet 60 Ei Vapaa fi
Marko Komssi Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Pekka Kontiala LÄHTEELÄ Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Aleksi Kontkanen Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Arttu Kontturi Miehet 30km Ei Vapaa fi
Janne Kontturi Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Jouko Kontturi HELSINKI Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Liisa Kontturi YK-V Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Meeri Kontturi ILU Tytöt 30km Ei Vapaa fi
Hannu Koponen TIIRANTUVAT Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Arto Korhonen Miehet 40 Ei Vapaa fi
Esko Korhonen OULU Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Kari Korhonen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Mika Korhonen SAPU Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Esa Korkeela AURA KLINIKKA Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Jari Korpelainen OUTOKUMMUN METALLI OY Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Vilja Korsulainen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Aino KortemÄki Retkisarja Ei Vapaa fi
Henna KortemÄki Retkisarja Ei Vapaa fi
Siiri KortemÄki Retkisarja Ei Vapaa fi
Petri Korteniemi JUHLANVUOSI 70V Retkisarja Ei Perinteinen fi
Tuula Korvenmaa-Juutinen TUUPOVAARA-MENEVÄN-TAKSI Naiset 30km Ei Vapaa fi
Ari Koskinen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Aki Kosunen PIRKKALAN HIIHTÄJÄT Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Petri Kosunen HAASIA-AHON HUTISEVA Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Veikko Kosunen KONTIOLAHDEN URHEILIJAT Miehet 70 Ei Vapaa fi Kyllä
Elina KotamÄki RajamÄen Kehitys Naiset 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Jussi Kotilahti TAMPERE Miehet 40 Ei Vapaa fi
Jukka Kotiranta KONTIOLAHDEN URHEILIJAT Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Riku Kotro Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Kirsi Kouvo Kontiolahden Urheilijat Naiset 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Harri Kuisma LOHJA Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Tero Kukkonen Kuopio Miehet 50 Ei Vapaa fi
Juhani Kumpusalo NIVALAN URHEILIJAT Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Hannu Kurki Miehet 50 Ei Vapaa fi
Luukas Kurki Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Thomas Kurki SKOGSUND RACING TEAM Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Aki Kutvonen KUVANSIN KUOHU Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Teuvo Kuusela KEMINSUUN KISA Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Aapo Kuusipalo Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Jarmo Kuusitaipale KONTIOLAHDEN URHEILIJAT Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Mikko Kuutti Retkisarja Ei Vapaa fi
Pentti Kuutti IKINEUVOS Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Seppo KylliÄinen LAPPEENRANTA Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Anna KylmÄnen Naiset yleinen Ei Vapaa fi
Arto KyngÄs HEINOLAN ISKU Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Arto KytölÄ ALAJÄRVEN ANKKURIT Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Matti Kyyhkynen Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Anita Kyykallio Naiset 30km Ei Vapaa fi
Pertti KyynÄrÄinen ASEMAN TUNNELI Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Antti KÄmi VAASA Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Jack KÄmÄrÄinen Ilomantsin Palomiesyhdistys Retkisarja Ei Perinteinen fi
Sinikka KÄrki Reippaat Rouvat Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Anneli KÄrkkÄinen VIEKIJÄRVI Retkisarja Ei Vapaa fi
Arto KÄrkkÄinen VIEKIJÄRVI Miehet 60 Ei Vapaa fi
Mikko KÄrnÄ ILOMANTSI Miehet 70 Ei Vapaa fi
Erkki Laakkonen JOENSUU Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Jarkko Laakso KARISTON KARPAASIT Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Ville Laatikainen Ilomantsin Urheilijat Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Timo Laatunen LAHTI Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Kimmo Laine Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Matti Laitala KALAJOEN JUNKKARIT Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Pentti Laitinen JONGUNJOKI Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Antti Lajunen KUIVAUS.COM Miehet 40 Ei Vapaa fi
Joni Lammi VANTAAN HIIHTOSEURA Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Marko Lamminsalo RÄÄKKYLÄ Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Sari Lamminsalo JOENSUU Naiset 40 Ei Perinteinen fi
Virpi Lappalainen Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Jukka Lassila LUT-YLIOPISTO Retkisarja Ei Vapaa fi
Anna-Maria Latosaari Koutsi365 Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Leila Laukkanen Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Seppo Laukkanen VAUHTISEPOT Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Markotapio Lauren TEAM ELECTROFIT Miehet 50 Ei Vapaa fi
Pirjo Laurèn ESPOON HIIHTOSEURA Naiset 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Tomi Lauren Borgå Akilles Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Jouni Laurila Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Jarmo Lautanen ALAJÄRVEN ANKKURIT Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Hannu Lavonen MIEHIKKÄLÄN VILKAS Miehet 30km Ei Vapaa fi
Sanni Lavonen MIEHIKKÄLÄN VILKAS Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Mika Lehtinen JOENSUU Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Mika Lehtola Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Rasmus Lehtola Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Sanna Lehtola Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Tuomas Lehtola Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Juha Lehtonen Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Merituuli Lehtonen Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Olli Lehtonen KORVEN HONKA Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Tanja Lehtonen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Timo Lehtonen Kariston Karpaasit Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Mervi Leinonen ORAVANPOLKIJAT Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Mika Leinonen SATULAVAARAN SISU Miehet 50 Ei Vapaa fi
Tauno Lemettinen VALIO OY Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Marko LeppÄmÄki YLÖJÄRVEN URHEILIJAT Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Ari LeppÄnen POLVIJÄRVEN VAUHTI Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Laura LeppÄniemi Naiset 30km Ei Vapaa fi
Topi LeppÄsalmi VAAJAKOSKEN TERÄ Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Simo Liikkanen SIPPOLAN KUNTO Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Riitta Liimatta Reippaat Rouvat Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Tom Liljestrand LILJENDAL IK Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Minnami Lindfors Retkisarja Ei Vapaa fi
Pekka Lindqvist RAKAS Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Olli Linnaluoma Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Leevi Lipponen Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Lars Losvik IF MINKEN Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Petri Louko Miehet 50 Ei Vapaa fi
Onni Luostarinen LIPERIN HIIHTOSEURA Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Seppo Luostarinen Miehet 50 Ei Vapaa fi
Matti Luotio KEURUUN KISAILIJAT Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Jari Luukkanen Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Arja Luukkonen HÄMEENLINNA Retkisarja Ei Perinteinen fi
Marko LyhykÄinen NIEMENKIERTÄJÄT Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Olli LyytikÄinen Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Arja Lyytinen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Harri Lyytinen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Juha-Matti LÄhteenmÄki ULVSBY Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Asko Löppönen Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Hanna Löppönen Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Antti Maisi Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Anna-Lena Majurin ESPOO Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Eva Majurin Naiset 40 Ei Perinteinen fi
Jukka Maksimainen Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Matti Mankki Lehmo Miehet 70 Ei Vapaa fi
Pekka Manninen Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Kalle Mantere HÄMEEN HURJAT Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Seija Mantsinen TSIIPAKAN SISU Retkisarja Ei Perinteinen fi
Vesa Mantsinen TSIIPAKAN SISU Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Tarmo Markkanen KONNEVESI Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Viljo Martiskainen Ilomantsin Urheilijat Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Eetu Marttila Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Sakari Matikainen ESPOON TAPIOT Miehet 70 Ei Vapaa fi Kyllä
Mikko Matilainen PAKILAN VETO Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Marja Mattila TURENGIN METSÄSTYSSEURA Naiset 50 Ei Vapaa fi
Maria Mattsson Retkisarja Ei Perinteinen fi
Antto Mauno HIIHTOKOULU.FI Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Harri Mehto VAAJAKOSKEN TERÄ Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Markku Mentula Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Peter Mero Miehet 50 Ei Vapaa fi
Tuula Mertala Porvoo Naiset 50 Ei Vapaa fi
Antti MetsÄnvirta Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Arto Meuronen LAPPEENRANTA Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Topi Meuronen PUIJON KUNTOPONNISTAJAT Miehet 30km Ei Vapaa fi
Juha-Pekka Miettinen TESTICULOS DEL CARNERO Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Kalevi Miettinen TUUSNIEMEN RAJU RY Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Ari MikkelÄ Anjalan Liitto Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Jari MikkelÄ ANJALAN LIITTO Miehet 50 Ei Vapaa fi
Ari Mikkonen LÄhiTapiola ItÄ Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Kalle-Antti Mikkonen RECKLESS RACE Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Arto Muhonen LAPPEENRANTA Miehet 60 Ei Vapaa fi
Jukka Mursinoff RAJAN URHEILIJAT Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Teija MurtomÄki LAHDEN TYöVÄEN HIIHTÄJÄT Naiset 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Mika MustajÄrvi OUTOKUMMUN METALLI OY Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Vesa Mustonen RAJAN URHEILIJAT Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Vili Mustonen KALEVAN RASTI Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Matti Muttonen KITEE Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Markku MyllylÄ ANJALAN LIITTO Miehet 70 Ei Vapaa fi Kyllä
Vuokko MÄhönen Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Jaana MÄkelÄ OP Vaara-Karjala Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Markku MÄkelÄ TUULOKSEN TYKIT Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Rainer MÄkelÄ JÄMIN JÄNNE Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Anne MÄki Retkisarja Ei Vapaa fi
Kari MÄki Jotwire Oy Retkisarja Ei Vapaa fi
Antti MÄkinen PUIJON HIIHTOSEURA Miehet 40 Ei Vapaa fi
Janne MÄkinen LOIMAAN VOIMA Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Juha MÄkinen AURA KLINIKKA Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Jussi MÄkinen AURA KLINIKKA Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Pasi MÄkinen JOENSUU Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Seppo MÄkinen SONKAJAN LAVARIT Miehet 60 Ei Vapaa fi
Tuomas MÄkinen Kaukaan Lyly Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Marko MÄnttÄri ESPOON HIIHTOSEURA Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Marko MÄÄttÄ Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Markku Naumanen ESPOO Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Arto NiemelÄ Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Markus NiemelÄ TEAM JUHA RONKAINEN Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Onni NiemelÄ TEAM JUHA RONKAINEN Miehet 60 Ei Vapaa fi
Kari Niemi TT TALLI Miehet 50 Ei Vapaa fi
Marianne Niemi KUUSAMO Naiset 60 Ei Perinteinen fi
Matti Ilmari Niemi SUOMENKYLÄN SISU Miehet 60 Ei Vapaa fi
Markku Nieminen Miehet 30km Ei Vapaa fi
Antti NiittymÄki NOUTOTILA NIITTYMÄKI Miehet 70 Ei Vapaa fi
Ari Niskanen KIIU Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Riitta Nissi RAJAMÄEN KEHITYS Naiset 50 Ei Vapaa fi
Petteri Nissinen JOENSUUN KATAJA Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Tuomo Nissinen ILU Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Ulla Nissinen Naiset 50 Ei Vapaa fi
Anssi Niukkanen Hyvinvointi An-d Boat Miehet 40 Ei Vapaa fi
Markku Niuranen HÄMEENLINNAN HIIHTOSEURA Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Jyri Niveri Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Henna Nokelainen PARIKKALAN URHEILIJAT Naiset 30km Ei Vapaa fi
Niko Nokelainen PARIKKALA Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Esko Noponen KLAUKKALA Miehet 60 Ei Vapaa fi
Juha Nora LAHTI Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Erkki Nupponen LÄhiTapiola ItÄ Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Kimmo Nupponen TEAM PAPAT Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Kari Nurmi LAUKKOSKEN TAIMI Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Antti Nuutinen P-K:N HIRVIKOIRAYHDISTYS Miehet 30km Ei Perinteinen fi
PÄivi Nuutinen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Veijo Nuutinen LAHTI RCT Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Heikki Nylander TESTICULOS DEL CARNERO Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Janne Nylander Miehet 40 Ei Vapaa fi
Jukka NÄkki Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Niko NÄttinen FINLANDIA-HIIHTO TEAM Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Jukka Oinonen Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Tomi Ojavuo K3 FITNESS Miehet 40 Ei Vapaa fi
Esko Ollikainen KUOPIO Miehet 50 Ei Vapaa fi
Riku Ollikainen SIILINJÄRVEN HIIHTOSEURA Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Samuli Ollikainen TMI SO SANEERAUS Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Jani OravamÄki OULUN KILPA-VELJET Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Taina Paananen VIRMUTJOKI Naiset 40 Ei Vapaa fi
Kari Paavilainen POLVIJÄRVEN VAUHTI. Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Erkki Paavola Kuopio Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Jonna Pakola KOSKEN KAIKU Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Marko Palhomaa Aitoasunnot Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Timo Palviainen NAGU IF Retkisarja Ei Perinteinen fi
Anssi Parikka LUSIN LUKKO Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Esko Parikka HOLLOLA Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Lasse Parikka ESPOO Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Tero Parikka PPPVVV Miehet 40 Ei Vapaa fi
Mika Parjanen LIEDON LUJA Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Anssi Parviainen VANTAAN HIIHTOSEURA Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Esa Parviainen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Iivo Parviainen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Martti Pasanen KORIA Miehet 70 Ei Vapaa fi
Tapio Patanen JÄrvenpÄÄ Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Kaisu Paulanto NURMIJÄRVI Naiset 50 Ei Vapaa fi
Markku Pehkonen SAPPI KIRKNIEMI Miehet 50 Ei Vapaa fi
Pertti Pehkonen VIERTOLAN HIMMEET Miehet 50 Ei Vapaa fi
Antti Pekkala Vantaan Hiihtoseura Miehet 50 Ei Vapaa fi
Anni Pekkala-Mikkonen KÄRKöLÄN KISAVEIKOT Naiset 30km Ei Vapaa fi
Mika Pelander VHS Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Lyydia Peltokorpi PEKKAPEURA60V Naiset yleinen Ei Vapaa fi
Hannu Peltola LAHTI Miehet 60 Ei Vapaa fi
Jyrki Peltonen Mikkelin HiihtÄjÄt Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Olli Peltoniemi HELSINGIN YLIOPISTO Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Pirkko Pennala LATVALAMMEN LUJA Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Niko PentikÄinen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Antero Penttinen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Antti Penttinen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Joel Penttinen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Mauri Penttinen NELES SENIORIT Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Ville PerÄlÄ 2CTEAM Miehet 40 Ei Vapaa fi
Leena Pesonen Reippaat Rouvat Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Pauli Pesonen SUVITUULITIIMI TURKU Miehet 60 Ei Vapaa fi
Ville Pesonen DEKRA Industrial Oy Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Aatos Peura PEKKAPEURA60V Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Pekka Peura APLICOM OY Miehet 60 Ei Vapaa fi
Tobias Peura Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Simo Pihkola LTH Miehet 60 Ei Vapaa fi
Mikko Pihlajavesi Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Mari Pihlatie HERTTONIEMEN HIIHTÄJÄT Naiset 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Osmo Piipponen Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Tero Piipponen Miehet 40 Ei Vapaa fi
Heikki Piitulainen Ouneva Oy Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Santtu Piitulainen JOENSUUN KATAJA Pojat 30km Ei Perinteinen fi
Satu Piitulainen Naiset 30km Ei Perinteinen fi
PÄivi PimiÄinen Liperin Hiihtoseura Naiset 30km Ei Vapaa fi
Jouko Pirinen Ilomantsin Urheilijat Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Ilpo PitkÄniemi Miehet 50 Ei Vapaa fi
Matias PitkÄniemi Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Sanna Pohjanpaju KARSU Naiset 40 Ei Vapaa fi
Pasi PohjoismÄki Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Leo Poikolainen KOIVISTON KIPINÄ Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Pentti Potkonen Retkisarja Ei Vapaa fi
Harri Poutiainen Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Juha Puhakka SIPPOLAN KUNTO Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Heikki Pulkkinen Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Jarmo Pulkkinen MAINOSTOIMISTO LENTO Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Varpu Pulkkinen MAINOSTOIMISTO LENTO OY Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Timo Pullinen TAMPEREEN MARATONKLUBI Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Jouni Purho MYLLYKOSKEN PALOKUNTA Miehet 40 Ei Vapaa fi
Anna-Kaisa Purhonen Naiset 40 Ei Vapaa fi
Ari Putkonen MOBILESOUL OY Miehet 60 Ei Vapaa fi
Jorma Puurunen PUDASJÄRVEN URHEILIJAT. Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Katriina Puustinen Naiset 40 Ei Vapaa fi
Pia Pyylampi Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Kaija PyöriÄinen JOENSUUN KATAJA Naiset 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Mika PÄivinen JÄRVELÄ Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Sirpa PÄÄkkönen SOTKAMON JYMY Naiset 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Mervi PÄÄtalo-Taponen IMATRAN URHEILIJAT Naiset 30km Ei Vapaa fi
Laura PöllÄnen PAISTETUT MUIKUT Naiset 30km Ei Vapaa fi
Teemu Pöntinen KUUSAMON ERÄ-VEIKOT Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Jorma PöyhiÄ Retkisarja Ei Perinteinen fi
Petteri Rahkola ESPOO Retkisarja Ei Perinteinen fi
Jukka Rahkonen Vantaa Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Pekka Rahkonen PANFUN CLUB FINLAND Retkisarja Ei Perinteinen fi
Petri Rahkonen Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Miikka Raivio VIRTAIN URHEILIJAT Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Viljo Rajala ESPOO Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Julius RajamÄki IMATRAN URHEILIJAT Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Alisa Ranta RAJAMÄEN KEHITYS Tytöt 30km Ei Perinteinen fi
Késia Ranta RAJAMÄEN KEHITYS Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Matti Rantala VERSOWOOD Miehet 40 Ei Vapaa fi
Ari Rantamaa Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Anu Rantanen TEAM SPORTIA HANKO Naiset 30km Ei Vapaa fi
Pauli Ratinen TUUPOVAARA Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Eeva Rautanen Naiset yleinen Ei Vapaa fi
Saku Rautiainen US-TUONTI, USTUONTI.FI Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Simo Rautiainen Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Juhani Rehell Nurmeksen Sepot Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Petri Reijonen LAHDEN PYöRÄILIJÄT Miehet 50 Ei Vapaa fi
Tapani Repo Suistamon Sisu Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Matti Reponen KERAVAN URHEILIJAT Miehet 70 Ei Vapaa fi
Antti RidanpÄÄ YLISTARO Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Ilkka RiihijÄrvi LUNAWOOD - LUSIN LUKKO Miehet 50 Ei Vapaa fi
Leo Riikonen Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Mika Rikkola LEMPÄÄLÄ Miehet 40 Ei Vapaa fi
Arja Rintala KYMENTAKA Retkisarja Ei Perinteinen fi
Teuvo Rintala KYMENTAKA Retkisarja Ei Perinteinen fi
Ismo Risku Keravan Urheilijat Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Johanna Ritanotko VJ SPORT Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Markku Ritanotko Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Jorma Roine LAHDEN TYöVÄEN HIIHTÄJÄT Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Matti Roininen VALTIMON VASAMA Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Jouni Roivas Miehet 50 Ei Vapaa fi
Karri Roivas LIPERIN HIIHTOSEURA Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Usko Roivas KARG Miehet 70 Ei Vapaa fi
Kauko Romppanen JOENSUU Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Mika Romppanen Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Antti Ronkainen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Ville Ronkainen ILOMANTSIN URHEILIJAT Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Eino Ropponen HELSINKI Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Lassi Ropponen ESPOO Miehet 50 Ei Vapaa fi
Jari Rouvari DEKRA Industrial Oy Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Sari Rouvinen KITEENLAHTI Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Jouni Ruhanen Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Tapio Rummukainen VARKAUS Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Jani Ruohola KIVUNSIIRTOFIRMA Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Miika Ruokonen SLAVA UKRAINI Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Petri Ruotsalainen HÄMEENLINNA Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Pasi Ruuth HELSINKI Miehet 50 Ei Vapaa fi
Mika Rytkönen ESPOON HIIHTOSEURA Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Leo Ryökkynen Valukumpu Oy Miehet 40 Ei Vapaa fi
Mika RÄisÄnen ULTRA SISU Miehet 50 Ei Vapaa fi
Jussi RÄmÄ Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Antti RÄsÄnen Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Henna RÄsÄnen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Ilkka RÄsÄnen HELSINKI Miehet 60 Ei Vapaa fi
Joonas RÄsÄnen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Marja RÄsÄnen NILSIÄN NUJAKKA Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Marko RÄsÄnen KEIMOLAN KAIKU Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Markus RÄsÄnen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Mikko RÄsÄnen NILSIÄ Retkisarja Ei Perinteinen fi
Arja RÄty Jotwire Oy Naiset 60 Ei Perinteinen fi
Mari RÄty KIIHTELYSVAARA Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Pirkko RÄty Ilomantsin Urheilijat Naiset 60 Ei Vapaa fi
Mikko Saharinen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Sampo Sainio Miehet 50 Ei Vapaa fi
Harri Sallmen Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Laura Salmela Naiset 40 Ei Perinteinen fi
Matti Salmensuu HOLLOLAN URHEILIJAT -46 Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Jaakko SalmijÄrvi TAVARAKARTANO.FI Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Hannu Salo TAPANILAN SIENESTÄJÄT Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Hannu Salo PY7 Retkisarja Ei Perinteinen fi
Marko Salo JOUTSAN POMMI Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Eetu Salonen JYVÄSKYLÄ TRAIL RUNNERS Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Kauko Salonen LAUKAAN URHEILIJAT Miehet 70 Ei Vapaa fi Kyllä
Martti Salonen LOIMAAN VOIMA Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Risto Salonen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Eija Saukkonen KARELIA PAINTIG Naiset 30km Ei Vapaa fi
Juha Savolainen Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Kasperi Savolainen KONNEVESI Pojat 30km Ei Perinteinen fi
Mika Savolainen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Marko Selin LAHDEN TASOPALVELU OY Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Arto SeppÄnen ENONKOSKI Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Denis Shestakov Espoo Miehet 40 Ei Vapaa fi
Albert Sickl LANGLAUFTEAM WEPPERNIG Miehet 40 Ei Perinteinen at
Martin Sickl LANGLAUFTEAM WEPPERNIG Miehet 40 Ei Perinteinen at
Michael Sickl LANGLAUFTEAM WEPPERNIG Miehet 70 Ei Perinteinen at
Pasi Siiskonen ETELÄ-SUOMEN PULLISTUS Miehet 30km Ei Vapaa fi
Amanda Siitonen KARELIA PAINTING Tytöt 30km Ei Vapaa fi
Jouni Siitonen KARELIA PAINTING Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Samuli Siitonen Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Henna Siivari KARSU Naiset 40 Ei Vapaa fi
Lassi Siivola TESTICULOS DEL CARNERO Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Eeli Sikanen LAPPEEN RIENTO Pojat 30km Ei Vapaa fi
Sami Sikanen LAPPEEN RIENTO Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Mervi Silvola SIIKAISTEN SISU Naiset 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Jukka Simanainen Alsiva Oy Retkisarja Ei Vapaa fi
Mikko Simonen VOITON SOUTAJAT Miehet 50 Ei Vapaa fi
Mikko Simonen JOENSUU Retkisarja Ei Perinteinen fi
Paavo Simonen JOENSUUN KATAJA Retkisarja Ei Perinteinen fi
Venla Simonen JOENSUUN KATAJA Retkisarja Ei Perinteinen fi
Harri Smolander Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Petri Soini RAJAMÄEN KEHITYS Miehet 50 Ei Vapaa fi
Juhani Soininen HYVINKÄÄN HIIHTOSEURA Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Tuomas Sokolnicki KALAMESTA Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Jaakko Somersalmi JUHLAHEVOSET Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Vesa Sorola Ilomantsin Palomiesyhdistys Miehet 30km Ei Vapaa fi
Louna Soronen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Pietari Soronen SORCOLOR OY Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Helena Soveri Naiset 60 Ei Perinteinen fi
Antero Stedt LÄhiTapiola ItÄ Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Stefan Storvall IF ÅSARNA Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Antti Sukura Miehet 60 Ei Vapaa fi
Leena Sulonen TAMPEREEN MARATONKLUBI Naiset 60 Ei Perinteinen fi
Vesa Suomalainen JOUTIKAN POJAT Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Teemu Sutinen Alsiva Oy Retkisarja Ei Vapaa fi
Harri Suutari TREENIMAAILMA SIXQ Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Jaakko Suutari Kontiolahden Urheilijat Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Tuomo SÄkkinen LAHTI Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Mika SÄllinen KUTAJÄRVI Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Kalle SÄrkiniemi NASTOLA Miehet 40 Ei Vapaa fi
Arttu Tahvanainen PYHÄSELÄN URHEILIJAT Miehet 70 Ei Vapaa fi Kyllä
Esko Tahvanainen JOENSUU Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Mira Tahvanainen Naiset yleinen Ei Vapaa fi
Risto Tahvanainen KONTIOLAHTI Miehet 60 Ei Vapaa fi
Tero Tahvanainen HOLLOLAN URHEILIJAT -46 Miehet 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Samu Taina HIMOTTULAN PUHTI Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Antero Taivalsaari JÄMIN JÄNNE Miehet 50 Ei Vapaa fi
Ella Takala Retkisarja Ei Perinteinen fi
Saana Takala Retkisarja Ei Perinteinen fi
Sami Takala Retkisarja Ei Perinteinen fi
Simo Takkinen Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Maarit Talonen JOENSUUN KATAJA Naiset 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Aapo Talonpoika PUIJON PEANUTS Miehet 40 Ei Vapaa fi
Hanna Talvioja Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Matti Tammi Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Mikko Tamsi KAUHAJOEN KARHU MARATON Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Kari Tanskanen Retkisarja Ei Perinteinen fi
PÄivi Taponen VANTAAN HIIHTOSEURA Naiset 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Eija Tarkoma Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Maiju Taylor Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Mauno Tervaniemi RIDERS ON THE STORM Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Matti Tervonen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Aarne Tiainen HÖU Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Ari Tiainen KITEE Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Tuomas Tiilikainen WANHAT HIRWAAT Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Alina Tikka JOENSUUN KATAJA Tytöt 30km Ei Perinteinen fi
Petri Tikka KUIVAUS.COM Miehet 40 Ei Vapaa fi
Toivo Tikka ILOMANTSI Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Tapio Tikkanen VALKEALAN KAJO Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Tomi Tikkanen Miehet 40 Ei Vapaa fi
Jarkko Timonen MARJALAN LAISTO Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Tomi Timonen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Tatu Timoskainen Future Club Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Kaisa Tivonen JOENSUUN PYöRÄILIJÄT Retkisarja Ei Vapaa fi
Sami Tivonen JOENSPY Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Maarit Toivanen JOENSUUN KATAJA Naiset 40 Ei Perinteinen fi
Niko Tollman SIPOO Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Jaana Tolonen Naiset 40 Ei Perinteinen fi
Janne Tolonen KHS Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Seppo Tolonen Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Matti Tolvanen FUTURE CLUB Miehet 60 Ei Vapaa fi
Matti Tolvanen Retkisarja Ei Vapaa fi
Vesa Tolvanen KESU Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Mari Torkkeli MÄNTSÄLÄN URHEILIJAT Naiset 40 Ei Vapaa fi Kyllä
Janne Torni KITEE Miehet 30km Ei Vapaa fi
Olavi Tuokko TöYSÄN VETO Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Rauno Tuomi TT TALLI Miehet 60 Ei Vapaa fi
Anna Tuovio Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Pekka Tupasela Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Joose Turkia Miehet 30km Ei Vapaa fi
Alpo Turunen LÄhiTapiola ItÄ Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Anja Turunen Naiset 60 Ei Perinteinen fi
Harri Turunen HERMANNIN.FI Miehet 50 Ei Vapaa fi
Marjukka Turunen OP PÄIJÄT-HÄME Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Marjut Turunen Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Riitta Turunen Lehmo Naiset 60 Ei Vapaa fi
Santtu-Pekka Turunen KUOPIO Retkisarja Ei Perinteinen fi
Taina-Maija Turunen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Tapio Turunen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Pasi Tuupanen Miehet 40 Ei Vapaa fi
Eerik Tynkkynen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Tuukka Tynkkynen SYVÄ KöLI Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Anu TÄhtinen IMATRAN URHEILIJAT Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Marko TörmÄnen OULUN KILPA-VELJET Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Leo Ukkonen TAMPEREEN PYRINTö Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Markku Uotila YKSINÄINEN SUSI Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Mari Utriainen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Mikko Utriainen Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Erkki Uusitalo KUNTOGUBBET Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Tero Uusitalo VANTAAN HIIHTOSEURA Miehet 50 Ei Vapaa fi Kyllä
Ilkka Uusitupa Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Milla Uusitupa JOENSUU Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Johannes Vaakanainen KERAVAN URHEILIJAT Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Kaisa Vainikka RIKKILÄN RAJU Naiset yleinen Ei Vapaa fi
Aki Vainio Puijon Peanuts Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Timo Vakkila Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Ilkka Valli TSIIPAKAN SISU Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Arto Vanhalakka Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Pirjo Vanninen Retkisarja Ei Perinteinen fi
Arvo Varis KONTIONIEMEN SAUNOJAT Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Risto Varpula Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Arto Vartiainen MUURUVEDEN JYSKE Miehet 30km Ei Perinteinen fi
Niko Vartiainen KONTIOLAHTI Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Petteri Vartiainen Miehet 30km Ei Vapaa fi
Janne Vatanen LIPERIN HIIHTOSEURA Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Jussi Vauhkonen Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Juska Vienonen Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Tapio Vikman LAHDEN KALEVA Miehet 60 Ei Vapaa fi Kyllä
Ida Virenius Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Timo Virenius VESIKATTOLIIKE MÄKINEN OY Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Santeri Virta PARKANON URHEILIJAT Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Anne Virtanen SKI JYVÄSKYLÄ Naiset 30km Ei Perinteinen fi
Mikko Virtanen KUOPYS Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Niina Virtanen Team Edux Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Kari Vismanen Koutsi365 Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Kerkko Visuri Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Laura Vuorensola KUOPIO Retkisarja Ei Perinteinen fi
Kati VÄhÄsarja KUOPION HIIHTÄJÄT Naiset 40 Ei Perinteinen fi
Tero VÄistö Kitee Miehet 30km Ei Vapaa fi
Suvi VÄntsi Naiset yleinen Ei Perinteinen fi
Jukka VÄnttinen DOWNTOWN 65 Miehet 50 Ei Vapaa fi
Mervi VÄnttinen RECKLESS RACE Naiset 50 Ei Vapaa fi
Hannu VÄÄnÄnen MAANINGAN MAHTI Miehet 60 Ei Perinteinen fi
Taisto VÄÄnÄnen METSÄLOGISTIIKKA VÄÄNÄNEN OY Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Marika VÄÄtÄinen Naiset 50 Ei Vapaa fi
Mikael Wacklin ROISTOT Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Tapani Wacklin ESPOON LATU Miehet 60 Ei Vapaa fi
Ari Warpenius LUSI Miehet 60 Ei Vapaa fi
Jouni Westerholm HYPY Miehet 50 Ei Perinteinen fi
Christer Winberg HELSINKI Miehet 70 Ei Perinteinen fi
Mikko Yli-Jaukkari METSÄMAAN URHEILIJAT Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Sauli YlikylÄ Miehet yleinen Ei Perinteinen fi
Inga-Lill Åberg OK TRIAN Naiset 50 Ei Perinteinen fi
Osmo Ärling Miehet 40 Ei Perinteinen fi
Henrik Öhrnberg HANKO Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Sanna Öhrnberg YLISTARON KILPA-VELJET Naiset 30km Ei Vapaa fi
Nico Österberg Miehet yleinen Ei Vapaa fi
Tommi Österberg Miehet 50 Ei Perinteinen fi